Novak Djokovic niet zonder moeite naar de finale van de US Open
Novak Djokovic heeft zich geplaatst voor de finale van de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het seizoen. De Serviër had wel vier sets nodig tegen Gaël Monfils.
Novak Djokovic moest door enkele opgaves nog maar heel weinig op de baan staan op de US Open. De nummer één van de wereld ging al bij al gemakkelijk naar de halve finales. Daar ontmoette hij Gaël Monfils.
In de eerste twee sets leek Djokovic geen moeite te hebben met de Fransman en de Serviër stond al snel 2-0 voor in sets: 6-3 en 6-2. Maar dan begon de machine bij Djokovic te sputteren. De derde set ging naar Monfils, 3-6.
Vierde set nodig
In de vierde set had 's werelds nummer één al vroeg zijn break te pakken, maar in het vijfde spelletje brak Monfils terug. Maar opnieuw brak Djokovic door de opslag van de Fransman. De veer was gebroken en het werd 6-2 voor Djokovic. In de finale neemt hij het op tegen de winnaar van het duel tussen Nishikori en Wawrinka.