Flipkens met dé stunt van de avond

Flipkens

Kirsten Flipkens klopt Venus Williams

© photonews

Kirsten Flipkens heeft de topdag van de Belgen nog een extra tintje gegeven. Ze klopte Venus Williams en dat mag gerust een stunt genoemd worden.

In de eerste set hield Flipkens lange tijd gelijke tred met Venus Williams, het vijfde reekshoofd op de Olympische Spelen. Na een 1-3 achterstand kwam ze even aan de leiding, maar de set ging toch nog verloren: 4-6.

Ook in de tweede set leek Venus Williams baas en dus op weg naar de tweede ronde, maar Flipper weerde zich als een duiveltje in een wijwatervat. En het rendeerde: 6-3.

In de beslissende set kregen we megaspanning. De ene break volgde de andere in sneltempo op, uiteindelijk moest een allesbeslissende tiebreak over winst en verlies beslissen. Daarin was het uiteindelijk onze landgenote die het laken naar zich toetrok. In de tweede ronde wacht Safarova.

Meer nieuws