Rafael Nadal helemaal gewonnen voor baanbrekend idee van Federer: "Ga volledig akkoord"

Federer Nadal

Nadal wil net als Federer dat ATP en WTA één organisatie gaan vormen

© photonews

Op de baan zijn het hevige concurrenten, maar daarnaast kunnen Roger Federer en Rafael Nadal het best goed met mekaar vinden. Over bepaalde zaken zitten ze dan ook op dezelfde golflengte. Zoals bijvoorbeeld de mogelijkheid om de ATP en WTA om te vormen tot één overkoepelende organisatie.

Roger Federer is met dat voorstel naar voren gekomen. Het zou alleszins baanbrekend zijn, want al decennia lang is het zo dat de ATP in staat voor het mannentennis en de WTA de organisatie van het vrouwentennis voor zich neemt.

Federer wil er dus één gehele organisatie van maken die staat voor een vlotte werking en heeft blijkbaar al duchtig overlegd met andere toppers. "Hey Roger Federer, zoals je weet uit onze discussies ga ik helemaal akkoord", laat Rafael Nadal weten op Twitter.

— Rafa Nadal (@RafaelNadal) April 22, 2020

"Het zou geweldig zijn om uit deze wereldwijde crisis te komen met één unie van mannentennis en vrouwentennis in één organisatie", benadrukt de Spanjaard.

Meer nieuws