Goffin en Herbert ontdoen zich van Nederlands duo en winnen het ATP-toernooi van Doha

David Goffin

David Goffin en Pierre-Hugues Herbert winnen het dubbelspel in Doha

© photonews

David Goffin heeft aan de zijde van Pierre-Hugues Herbert het dubbelspel op het ATP-toernooi van Doha gewonnen. In de finale van het Qatarese toernooi gingen twee Nederlanders voor de bijl.

Het enkelspel werd geen groot succes voor de nummer één van het Belgische mannentennis, maar het dubbeltoernooi in Doha ging Goffin een heel pak beter af. Hij speelde er met zijn Franse maatje Pierre-Hugues Herbert. 

Na de zege van Goffin en Herbert tegen de broertjes Novak en Marko Djokovic in de have finale, gingen nu ook de Nederlanders Robin Haase en Matwé Middelkoop voor de bijl in de finale. Het Belgisch-Franse duo verloor de openingsset met 5-7, maar in de tweede set werd het evenwicht hersteld, 6-4. 

Eerste eindzege in dubbelspel

In de supertiebreak trokken Goffin en Herbert met 10-4 aan het langste eind. Het is voor onze landgenoot de eerste keer dat hij een dubbeltoernooi op ATP-niveau op zijn naam schrijft. 

Meer nieuws